Parduotuvė

Mano Palyginkite

(tuščia)

Ryšių Įranga

Rūšiuoti pagal

Rodo 25 iš 145 Prekės

TM-600 Multi-funkcinis ADSL2+ Testeris / ADSL Testeris / ADSL Įrengimo ir Priežiūros Priemonės

  • €121.47
  • TM-600 Multi-funkcinis ADSL2+ Testeris / ADSL Testeris / ADSL Įrengimo ir Priežiūros Priemonės Aprašymas: TM-600 ADSL2+ testeris, specialiai sukurta xDSL linijos bandymas (xDSL yra: ADSL, ADSL2, ADSL2+, READSL ir kt.) ir techninės priežiūros Apie prekę

    Retevis RT5 Walkie Talkie 5W 128CH VHF UHF Dual Band "VOX FM Radijas Skaitytuvo Mėgėjų cb Radijo Stotis" Communicator Hf Transiveris

  • €20.38
  • €27.17
  • > Paketą sudaro: 1 x dvipusis radijo Retevis RT5 1 x Įkroviklis Bazė 1 x Adapteris, 1 x Ausinės 1 x Baterija 1 x Antenos, 1 x Diržas Klipus, 1 x Stropai 1 x Vartotojo Vadovas Čia yra atsiliepimų, radijo vartotojo,dabar vis daugiau ir daugiau Apie prekę

    BAOFENG T1 MINI Du Būdu Radijo BF-T1 Walkie Talkie UHF 400-470mhz 20CH Nešiojamų Kumpis FM CB Radijo Nešiojamą radijo stotele "Interphone"

  • €14.00
  • €18.92
  • Dear klientas: Tai draugiškas priminimas, kad, jei jūs pateikiate užsakymą, naudojant Thepaperchainpodcast.org Programas, jūs pastebėsite, kad kaina yra daug pigiau nei PC, o tai sutaupo daug laiko, kad mokėjimo, prašome nuskaityti Apie prekę

    Walkie Talkie Baofeng Radijo BF-888S pofung 888s UHF 400-470MHz 16CH Nešiojamų dvikrypčio Radijo ryšio su Ausinė

  • €7.46
  • Walkie Talkie Baofeng Radijo BF-888S pofung 888s UHF 400-470MHz 16CH Nešiojamų dvikrypčio Radijo ryšio su Ausinė Savybės: 50 TAI YRA CTCSS/105 CDCSS VOX Funkcija Balso Pranešimą PC Programavimas Avarinės Apie prekę

    Elementas Z-Tac Walkie-talkie, Rankų, Gerklės Mic Vakuume Garso Perdavimo CS laisvų Rankų įranga

  • €21.53
  • Kinų Naujųjų Metų Švenčių Pranešimas: Mes sustabdyti vežimą nuo 7 Vasaris 25 Vas šį atostogų, jei jūs turite bet paklausa, prašome įsigyti iš anksto, ačiū už jūsų suprasti. Linkime jums ir jūsų šeimai laimės ir gerovės! Elementas Apie prekę

    2017 Karšto Pardavimo Patvarus Nešiojamą Telefono Kabelis Tracker Telefono Vielos Detektorius RJ11 Linijos Laidą Testeris Įrankių Rinkinys Tonas Bandomųjų Imtuvas

  • €10.19
  • 2017 Karšto Pardavimo Patvarus Nešiojamą Telefono Kabelis Tracker Telefono Vielos Detektorius RJ11 Linijos Laidą Testeris Įrankių Rinkinys Tonas Bandomųjų Imtuvas ​ Apie prekę

    NETGEAR AXM761 Suderinama 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m DOM radijo stotelė

  • €13.86
  • NETGEAR AXM761 Suderinama 10GBASE-SR SFP+ siųstuvas-imtuvas (PRF, 850nm, 300m, LC, DOM) prekės Informacija NETGEAR Originali AXM761 Tiekėjo Pavadinimas LODFIBER Formą Tipas SFP+ Max Duomenų perdavimo Sparta 10.3125 Gbps Bangos ilgis 850nm Max Kabelio Atstumas* Apie prekę

    Superbat FM/AM DAB/FM/AM automobilio radijo antenų converter/splitter/Stiprintuvą, Aiškumo CCE203-DAB

  • €11.91
  • €13.86
  • Superbat FM/AM DAB/FM/AM automobilio radijo antenų converter/splitter/Stiprintuvą, Aiškumo CCE203-DAB Aprašymas: Techniniai duomenys: Įvesties jungtis: Fakra Z (F) Rezultatai: FM/AM: Fakra Z (M) ,DAB:SMB(M) Reikia Apie prekę

    Rankų Garsiakalbis Mic HM-180 Mikrofonas ICOM IC-M700 IC-M710 IC-M700PRO IC-M600 Radijo Vertus, Mic

  • €16.43
  • €20.80
  • Dear klientas: Tai draugiškas priminimas, kad, jei jūs pateikiate užsakymą, naudojant Thepaperchainpodcast.org Programas, jūs pastebėsite, kad kaina yra daug pigiau nei PC, o tai sutaupo daug laiko, kad mokėjimo, prašome nuskaityti Apie prekę

    Klausyti tik akustinės ausinės ausinė 2,5 mm jungtį kai kurių walkie talkie mikrofonas

  • €6.52
  • SAVYBĖS Nuimamas skaidrus akustinis vamzdis ,aiškus garsas rezultatų Minkštos ausų, patogūs dėvėti Reguliuojamas ausų tinka arba kairės, arba dešinės ausies Drabužių įrašą sustoja lankelis nugriauta Pagaminti Apie prekę

    2VNT VHF 136-174MHz Antenos Vyras už Yaesu Vertex VX-110 VX-130 VX-160 VX-180 VX-150 Du Būdu Radijo

  • €6.96
  • €7.33
  • VHF 136-174MHz Antenos Vyras už Yaesu Vertex VX-110 VX-130 VX-160 VX-180 VX-150 Du Būdu Radijo Specifikacija: 1. Visiškai naujas ir aukštos kokybės 2. Dažnių juosta: VHF 3. Dažnis: 136-174MHz 4. Ilgis: 15.4 cm 5. Apie prekę

    1x2 Mechaninė Optinis Jungiklis 1260~1650nm 5V Ne-Latching su fc/upc jungtis optinio tinklo jungiklis

  • €48.93
  • Nemokamas pristatymas 1x2 Mechaninė Optinis Jungiklis 1260~1650nm 5V Ne-Latching jungtis optinio tinklo jungiklis Savybės Nesuderinta Nebrangiai Mažas (insertion Loss Aukštos Kanalo Atskirai Didelis Stabilumas, Aukštas Apie prekę

    Nemokamas Pristatymas ST moterų LC vyrų ST-LC Multi-mode 50/125um Optinio tinklo Adapteris Hibridinis Optinis Adapteris Adapteris

  • €8.16
  • Nemokamas Pristatymas ST moterų LC vyrų ST-LC Multi-mode 50/125um Optinio tinklo Adapteris Hibridinis Optinis Adapteris Adapteris Šis ST(Moterų) LC(Male) tipas fiber optic hibridas adapteris, reguliuojamos tipas fiber-įterptųjų adapteris jungtis, Apie prekę

    Profesinės walkie talkie vienoje pusėje ausines su mic, VOX funkcija taktinis laisvų rankų įranga, 2 pin conenctor

  • €24.47
  • SAVYBĖS Integruotas TR ir mikrofonas, t šarminio ir klausytis, be, turintis radijo Minkštos ausinių medžiaga, patogūs dėvėti Išorinį mikrofoną, todėl puikiai skamba išraiška Reguliuojamas dėvėti ilgis, f arba skirtingi Apie prekę

    16 Kanalų Skaitmeninio Vaizdo Pluošto Optinės Laikmenos, Keitikliai, Siųstuvas, Imtuvas, su RS485 Duomenų Analoginis CCTV Kameros

  • €72.22
  • €88.08
  • 16 Kanalų Vaizdo Optinio Pluošto Keitikliai su RS485 duomenų -1Pair Aukštos Kokybės / Didelio Našumo / Factory Wholsales kainą. MTBF ( Vidutinis Laikas Tarp Nepakankamumas ) Virš 100 000 valandų, Pirkti Su Pasitikėjimu! Numatytasis Apie prekę

    Juoda G-formos Ausies Kabliuko Ausinės laisvų Rankų įrangos Mikrofonas Hytera Walkie Talkie HYT PD780 PT580H PD702 Nešiojamų Radijo Ausinių

  • €9.97
  • €13.85
  • Juoda G-formos Ausies Kabliuko Ausinės laisvų Rankų įrangos Mikrofonas Hytera Walkie Talkie HYT PD780 PT580H PD702 Nešiojamų Radijo Ausinių Visos mūsų prekės yra visiškai naujas ir aukštos kokybės. Minkštas ausies kabliuko suteikia aptemptas Apie prekę

    XQF USB Programavimo Kabelis ICOM F110 Judriojo Radijo F-110 F500 F1721 F210 Du Būdu Radijo

  • €7.84
  • Kiekvieną užsakymą gausite dovanų , Kaip paveikslėlyje USB Programavimo Kabelis ICOM F110 Judriojo Radijo F-110 F500 F1721 F210 Du Būdu Radijo USB Programavimo Kabelis ICOM IC-F110 IC-F120 IC-F500 IC-F310 IC-A110 IC-FR3000 Tai programavimo Apie prekę

    Stalinis baterijos įkroviklis adapteris Motorola cb radijo gp328 gp320 gp338 gp340 gp360 gp380 gp240 gp280 gp329 gp540 walkie talkie

  • €10.43
  • €12.88
  • Mieli gerbiami klientai, thank you so much už jūsų pirkinių čia, dabar mums tobulinti mūsų paslaugas, kiekvieno sklypo bus patikrintas ir atvyko saugus ir per trumpą laiką. Ačiū už Thepaperchainpodcast.org, ji suteikia mums puikią galimybę susipažinti Apie prekę

    PMNN4426A DC4.8V 600mAh Ni-MH Baterija, dėl "Motorola" Radijo TLKR-TLKR T5-T6 TLKR-TLKR T7-T8

  • €12.23
  • PMNN4426A DC4.8V 600mAh Ni-MH Baterija, dėl Motorola Radijo TLKR-TLKR T5-T6 TLKR-TLKR T7-T8 Techniniai duomenys: Chemija: Ni-MH Talpa: 600mAh Įtampa: 4.8 V Pakuotės Turinys: 1× PMNN4426A 600mAh Ni-MH Baterija Vaizdas Apie prekę

    Daugiafunkcinis 2 in 1 USB programavimo kabelis motorola gp328,gp338,gp340 ,gm338 ,gm3188,gm3688 GM300 ir kt radijas su CD tvarkyklės

  • €12.23
  • Suderinami modeliai: GP Serija:GP140,GP320,GP328,GP329,GP338,GP339,GP340,GP360,GP380,GP640,GP680,GP1280 HT Serija: HT750 ,HT1250,HT1250LS,HT1550,HT1550XLS MTX Serijos: MTX150,MTX450,MTX850,MTX950 ,MTX960,MTX1500,MTX4500,MTX1550,MTX4550 MTX8250,MTX8250LS,MTX9250LS Apie prekę

    All-IN-ONE optinio Pluošto galios matuoklis -70 +10dBm ir 10 mw 10km Optinio Pluošto Kabelio Testeris Vaizdo Gedimų Lokatorius

  • €24.11
  • €25.92
  • All-IN-ONE optinio Pluošto galios matuoklis -70 +3dBm ir 10 mw 10km Optinio Pluošto Kabelio Testeris Vaizdo Gedimų Lokatorius Nuotraukos: Apie prekę

    Aukštos Kokybės VGA KVM Extender Optinio pluošto keitikliai, su Stereo 3,5 mm Audio/ 2 KVM USB 1080P,2 FC Optinis uosto ,S/M 20Km

  • €151.07
  • €159.03
  • VGA KVM Extender Optinio pluošto keitikliai, su Stereo 3,5 mm Audio/ 2 KVM USB 1080P,2 FC Optinis uosto ,S/M 20Km Aukštos Kokybės / Didelio Našumo /Factory kaina MTBF (Vidutinis Laikas Tarp Nepakankamumas) Virš 100 000 valandų, Pirkti Su Apie prekę

    5 dbi SMA MALE Adapterio Antenos 978MHz į 1090MHz dažnių Adapteris jungties Nemokamas pristatymas

  • €3.03
  • €3.19
  • 5 dbi SMA MALE Adapterio Antenos 978MHz į 1090MHz dažnių Adapteris jungtis Aprašymas: Dažnių Diapazonas: 978-1090MHZ Varža: 50 V VSWR : ≤1.5 Pelnas : 5dbi jungtis : SMA male Ilgis : 208mm Paketą, Apie prekę

    Naujas GLC-LH-SM "Cisco" Suderinama 1000Base-LX 10km SFP siuntimo ir priėmimo modulis

  • €12.23
  • Naujas GLC-LH-SM Cisco Suderinama 1000Base-LX 10km SFP siuntimo ir priėmimo modulis 100% suderinama,Patikrintas geras sąlygas garantuotas Aukštos kokybės su CE ir FCC sertifikatas,1 Metai pakeitimas ir 3 Metų garantija. Telekomunikacijų Apie prekę

    5 X Priedai Lankstus Kabelis Motorola GP328 HT1250 GP338 Du Būdu Radijo imtuvai

  • €17.86
  • 5 X Priedai Lankstus Kabelis Motorola GP328 HT1250 GP338 Du Būdu Radijo imtuvai Compatiable už Motorola modeliams: GP328 GP338 MTX960 PTX760 GP360 MTX900 GP340 HT1250 viena pakuotė : Lankstus kabelis 5vnt Pastaba: 1. Apie prekę
    puslapyje
    Rodyti