NETGEAR AXM761 Suderinama 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m DOM radijo stotelė

  • €13.86
  • Yra sandėlyje
    SKU t3648

    NETGEAR AXM761 Suderinama 10GBASE-SR SFP+ siųstuvas-imtuvas (PRF, 850nm, 300m, LC, DOM) prekės Informacija NETGEAR Originali AXM761 Tiekėjo Pavadinimas LODFIBER Formą Tipas SFP+ Max Duomenų perdavimo Sparta 10.3125 Gbps Bangos ilgis 850nm Max Kabelio Atstumas* 300m per OM3 PRF Sąsaja LC duplex Optiniai Komponentai VCSEL 850nm Kabelio Tipas PRF DOM Support Taip TX Galia -7.3~-1dBm Imtuvo Jautrumas Komercinės Temperatūra nuo 0 iki 70°C (nuo 32 iki 158°F) HTS-Suderinti Kodas 8517706000 Kokybės Sertifikavimo ir Kokybės standartai yra pagrindas LODFIBER. Mes yra skirta teikti vartotojams su žymiais, standartus atitinkančių produktų ir paslaugų. LODFIBER praėjo daug kokybės sistemos patikrinimus, pavyzdžiui, CE, RoHS, FCC, nustatyta tarptautiniu mastu standartizuota kokybės užtikrinimo sistemą ir griežtai įgyvendinti standartizuotos valdymo ir kontrolės žinoma, dizaino, tobulinimo, produkcijos, instaliavimo bei aptarnavimo. Pastaba: Įdiegti trečiosios šalies radijo stotele nedaro negaliojančiomis tinklo įranga, garantija. Tinklo įrangos gamintojų, visi turime gaires, kuriame nurodoma, kad garantija paramą savo produktus įtakos neturės. Lifetime Warranty Visą optinio pluošto produktų LODFIBER yra visiškai pateisinama nuo medžiagų ir gamybos defektų su gyvenimo garantija. Ši garantija neapima žalos dėl nelaimingo atsitikimo, netinkamo priežiūros, netinkamo naudojimo, aplaidumo, normalaus dėvėjimosi ir plyšimo, arba fizinis paskirstymas spalvų ir medžiagų, per ilgą laiką ir naudoti. Pakuotės ir Ženklinimo Ši lengva valdyti ir gerai saugomų radijo stotele pakuotės buvo paženklintos ir pažymėti numatytasis LODFIBER standartus. Individualų etiketės ar pakuotės sprendimai yra paprašius. OEM & Muitinės Bendradarbiaudami su įvairių pasaulio klasė OEM gamintojai, daugiau nei 8 metus, LODFIBER gali teikti pritaikytą aukštos kokybės ir ekonomiški sprendimai visiems poreikiams ir specifikacijos, įskaitant optinis dizainas, mechaninė dizainas, Spausdintinių plokščių (PCB) išdėstymas ir elektros projektavimo, programinė įranga ir programinės įrangos dizainas, integruota surinkimo, konkrečios etiketės ir kt. Su pompėja pardavimo ir palankių klientų atsiliepimų, LODFIBER buvo sparčiai plečiasi visame pasaulyje ir yra tapti pirmaujančia optinio ryšio pramonės. Jeigu jus domina mūsų produktus, prašome susisiekti su mumis Siunta LODFIBER gali laivų via FedEx, DHL, UPS, TNT, EMS arba klientų įrengtas vežėjas. Straipsniai dažnai yra išsiunčiami tą pačią dieną (kai kurie siųstuvai-imtuvai gali būti pro duris, per 20 minučių). Jei mes neturime sandėlyje, bet mūsų pasaulio sandėliuose, siunta bus atidėtas 1-2 dienas. DHL užtruks 2-4 darbo dienas, pristatymo ir "FedEx" turi tik 1-3 darbo dienas. Ispanija, Italija, Brazilija ir tam tikrų kitų šalių, elementai bus užtrukti ilgiau atvykti dėl muitinės clearan

    • Pakuotės Dydis: 20cm x 25cm x 1cm (7.87in x 9.84in x 0.39in)
    • Pakuotės Svoris: 0.5kg (1.10lb.)
    • Įrenginio Tipas: gabalas
    Pakuotės Dydis 20cm x 25cm x 1cm (7.87in x 9.84in x 0.39in)Pakuotės Svoris 0.5kg (1.10lb.)Įrenginio Tipas gabalas

    Gaminio Apžvalga *
    Kokybė
    Kaina

    Panašūs produktai

    Susijusios

    925 Sterlingas Sidabras Bangles Europos Stiliaus Papuošalai Mylinčios Širdies, Sidabro, Emalio Moterų Originalus Mados Žavesio CKK

    Esame profesionalų gamyba 925 sterlingas sidabro karoliukai(talismanai), Shenzhen Kinijos. Visi karoliukai(talismanai), yra pagaminti iš 925 sterlingas sidabro ( parama testas) . Parduodame visos prekės aukštos kokybės už mažiausią kainą. mes turime
  • €24.93
  • €31.55
  • Susijusios

    50PCS/Daug Vienkartiniai 1RL 3RL 5RL 7RL 9RL 11RL Sterilizuotas Lenktas Apvalus Įdėklo Tatuiruotė Adatos Tatuiruotė Tiekimo Machine Gun su šlapia Danga

    50PCS/Daug Vienkartiniai 1RL 3RL 5RL 7RL 9RL 11RL Sterilizuotas Tatuiruotė Adatos Lenktas Apvalus Įdėklo Adatos Tatuiruotė Tiekimo Machine Gun su šlapia Danga 1) 100% brand new ir aukštos kokybės 2) Pagamintas iš 316L nerūdijančio plieno 3)
  • €4.48
  • €4.97
  • Susijusios

    Nemokamas Pristatymas 2vnt/Komplektas Aukštos Kokybės Uv Topcoat grunto sluoksnis Gruntas Ruonių Kailio Prekių Uv Nagų Gelio Karšto Pardavimo

    Nemokamas Pristatymas Nagų Fototerapijos Base Coat 2vnt/Komplektas Gruntas Ruonių Kailio Prekių Uv Nagų Gelio Ryškumas Karšto Pardavimo Gruntas (taip pat vadinamas rišiklis) buvęs šviesos terapija naudojama daryti, dažytos į apatinį sluoksnį, todėl,
  • €4.44
  • €5.91
  • Susijusios

    Vektoriaus Optika 20x12 Colių GunSimth Šautuvas, Pistoletas Valymo Stendo Guminis Kilimėlis su Glock Visą Sąrašą Spausdinti

    Vektoriaus Optika Gumos Stendo Kilimėlis (SCBM-02) 20 Colių Ilgis, Visi GLOCK Dalių Sąrašas, Minkštos Gumos Medžiagą be Kvapo Modelis: SCBM-02 Dydis: 510x308mm (20x12 colių) Storis: 2.2 mm (0.09 gyv.) Svoris (neto): 250g per gabalas
  • €9.78
  • Susijusios

    Nemokamas pristatymas formos pen kepimo įrankius, minkštas pyragas "PASIDARYK pats" silikoninės formos šokoladas, kepimo apdailos saldainiai Dervos amatų

    Gaminti Aprašymas Medžiaga: Maisto kokybės Silikono pakuotę įeina: šokolado pelėsių Pastaba:Darbinė temperatūra:Maždaug -40°C iki +220°C Brand new ir aukštos kokybės Minkšta ir lengva naudoti, Patogus ir plaunamas(rankoms Plauti Tik) Tortas dekoravimo
  • €1.00