16 Kanalų Skaitmeninio Vaizdo Pluošto Optinės Laikmenos, Keitikliai, Siųstuvas, Imtuvas, su RS485 Duomenų Analoginis CCTV Kameros

  • €72.22
  • €88.08
  • Yra sandėlyje
    SKU t5584

    16 Kanalų Vaizdo Optinio Pluošto Keitikliai su RS485 duomenų -1Pair

    Aukštos Kokybės / Didelio Našumo / Factory Wholsales kainą.

    MTBF ( Vidutinis Laikas Tarp Nepakankamumas ) Virš 100 000 valandų, Pirkti Su Pasitikėjimu!

    Numatytasis laivo vieno režimo (0~20Km) versija. multi-mode (0~2Km) galima pritaikyti, jei reikia, kreipkitės į mus prieš užsakymą.

    Aplinka:

    l Apsaugos Sistemos

    l Radijo ir televizijos perdavimo

    l Vaizdo stebėjimas

    l Pastatų valdymo sistemos

    l Traukinys/Didelės spartos kelių stebėjimą

    l Pažangios Eismo Stebėsenos Sistemos (ITS)

    l Nuotolinio multimedijos mokymo / campus stebėjimą

    l tolimojo radijo ir televizijos perdavimo sistemos

    Pakuotė :

    l 1x 16CH vaizdo duomenų siųstuvas

    l 1x 16CH vaizdo duomenų imtuvas

    l 2x Maitinimo adapteris ( 100-240V universal )

    l 1x Naudotojo vadovas

    Vaizdo Indeksas:

    1. Vaizdo įrašas : 16 kanalų

    2. Vaizdo Įvesties / Išvesties Varža : 75ohm ( nesubalansuotas ) ;

    3. Vaizdo Plotį, 8MHz;

    4. Vaizdo formatas suderinamas PAL, NTSC, SECAM;

    5. Vaizdo įtampos 1VP-P;

    6. Vaizdo SNR ≥ 70dB;

    7. Blokatorius įgyti ≤ 0.7%;

    8. Blokatorius etapas ≤ 0.7 °;

    9. 8 - bitų tiesinį PCM kodavimo

    10. 15MHZ didelės spartos atranka ;

    11. Vaizdo Sąsaja: BNC;

    Optinis indeksas:

    1. Optinės Sąsajos : FC

    2. Bangos ilgis : Single-mode 1310/1550µm (9/125µm) , Multimode 850µm (50/125µm), 1310µm (62.5/125µm)

    3. Perdavimo atstumas : single-mode fiber:0-20KM , multimode pluošto :0-2KM(neprivaloma);

    Bendrasis Indeksas:

    1. Įprasta laikas tarp gedimų (MTBF) yra didesnė kaip 100 000 valandų

    2. Darbinė temperatūra : nuo -40 iki +70 laipsnių

    3. Veikimo drėgnumas :0 -95% nesikondensuojantis

    Pristatymas : Mes Laivas visame Pasaulyje, prekės bus išsiųstos per 1~2 darbo dienos po visą jūsų mokėjimo ! Mes laivas jį EMS , FedEx,DHL taip, kaip buvo susitarta.

    Apmokėjimas : Alipay/ Paypal

    Grąžinimo Politika:

    1. Grąžinamosios išmokos yra siūlomi tik už gaminius su trūkumais, pranešama per 7 dienas nuo jų gavimo dienos.

    2. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir turėsite PATEIKTI mums laivybos sekimo numerį, konkrečios priežasties grįžti, ir jūsų go#.

    3. Mes pakeisime jūsų prekės, jei nustatoma, kad ji yra nekokybiška, per 14 dienų.

    4. Pirkėjo reikalaujama mokėti už savo pašto mokesčius, grąžinti elementą su mumis. Laivybos ir tvarkymo mokesčiai negrąžinami bet kuriuo atveju.

    5. Prašome susisiekti su mumis pirmą elektroniniu paštu, prieš grįžtant savo daiktą, nes kai kurie sprendimai negali reikalauti, kad grįžta savo elementą. Grąžinama prekė turi būti nauja būklės, su visais priedais.

    6. Visos garantijos neapima žalos dėl netinkamo naudojimo arba suderinamumas.

    8. Mes darome viską, kad tarnauti kiekvienam klientui geriausia, ką galime.

    Garantija ir Garantijos:

    1.Trijų metų Garantija, Pirkti su pasitikėjimu!

    2.Jei pastebėsite kokių nors gedimų, dėl prekės per 3 mėnesius, mes atsiųsime jums pakeitimo be papildomų išlaidų, arba padaryti grąžinti po to, kai mes gauti brokuotą prekę.

    4. Jei prekė yra su trūkumais po 3 mėnesių, mes dar galime sutikti, kad jums siųsti jį atgal į mus. Naują, jums bus išsiųstas po to, kai mes gavo brokuotas daiktas, bet jūs turite sumokėti papildomą pristatymo mokestį.

    Kitas Politikos Kryptis:

    1. Mes nesame atsakingi už bet kokius custom muito ar importo mokesčių.

    2. Po to, kai gavo mokėjimo už prekę, mes palikti TEIGIAMĄ ATSILIEPIMĄ. Jei prekės nėra patenkinamas, kai jūs gautas, prašome nedvejodami kreipkitės į mus.

    3. Visus laiškus bus atsakyta per 1 darbo dieną. Jei nenorite gauti mūsų atsakymo, mes pasistengsime atsakyti jums gavus jūsų pakartotinai išsiųsti elektroniniu paštu kaip galima greičiau.

    4. Rimtas Pirkėjas Tik! Pateikite kainos pasiūlymą tik tada, jei jūs sutinkate su visomis sąlygomis.

    • Įrenginio Tipas: Pora
    • Pakuotės Dydis: 25cm x 25cm x 12cm (9.84in x 9.84in x 4.72in)
    • Pakuotės Svoris: 2.3kg (5.07lb.)
    Įrenginio Tipas PoraPakuotės Dydis 25cm x 25cm x 12cm (9.84in x 9.84in x 4.72in)Pakuotės Svoris 2.3kg (5.07lb.)

    Gaminio Apžvalga *
    Kokybė
    Kaina

    Panašūs produktai

    Susijusios

    Nemokamas Pristatymas 2vnt 1 Pora Elektrodų nustatyti 50S 60S 62S 80S 17S 18S Sintezės Splicer

    Nemokamas Pristatymas 2vnt 1 Pora Elektrodų nustatyti 50S 60S 62S 80S 17S 18S Sintezės Splicer Produkto Aprašymas Tai viena pora sintezės splicer elektrodai. 100% BRAND NEW Naudojimo gyvenimo sudurti per 2000 Galima 50S 60S 62S 80S 17S 18S Sintezės
  • €11.41
  • Susijusios

    02315200 originalus SFP-GE-LX-SM1310 Gigabit single-mode 1,25 G fiber SFP modulis optinis modulis jungiklis

    Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į
  • €15.15
  • Susijusios

    QR500 kabelinės televizijos Kabelių užspaudimo įrankiai Tuščias ir nuėmimo įrankis kabelių lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio ir kabelinės coring įrankis

    QR500 kabelinės televizijos Kabelių užspaudimo įrankiai Tuščias ir nuėmimo įrankis kabelių lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio ir kabelinės coring įrankis Specifikacija: QR500 Priemonė tinka QR500 kabelis. MOKĖJIMO 1.
  • €26.10
  • Susijusios

    BROKATAS suderinama SFP-LX-SM 1.25 G 1310nm 10KM SFP siųstuvas-imtuvas,1000base LX SFP optinis modulis,DDM,LC jungtis,Nemokamas pristatymas

    1.25 Gb/s 1310nm Single-mode SFP Transiveris BROKATAS suderinama PRODUKTO SAVYBIŲ Iki 1.25 Gb/s duomenų ryšius FP lazerio siųstuvas ir PRISEGTI nuotrauka-detektorius Iki 10km 9 d./125µm SMF Karšta-pluggable SFP pėdsaką Dvipusis LC/UPC tipas pluggable
  • €13.65
  • €14.37
  • Susijusios

    KELUSHI 2016 Aukštos kokybės Pluošto Optikos Valymo Priemonė/šviesolaidiniai Jungtis Cleaner/Kasetės Švaresnis greitas pristatymas

    Grynasis Optika optinio pluošto jungtis cleaner yra tvirtas delno dydžio siurblys, kuris siūlo išskirtinę valymo veiklos rezultatus veikiamų jungtys džemperiai. Grynasis Optika valikliai greitai ir veiksmingai valyti įvairiomis jungtimis. Lengva pakeisti
  • €17.33